ksk maldegem - 4220

Technische staf U9 - 16-17…..

Roels Wim (voor nieuwjaar)

Trainer U9 Prov. 0477 55 20 78 wim.roels1@telenet.be

Tysebaert Christophe

Trainer U9 Prov. 0485 72 10 79 christophe.tysebaert@telenet.be

Sesier Wim

Afgevaardigde 0477 59 45 56 wimsesier@telenet.be

Vyncke Bart

Afgevaardigde 0475 36 06 80 disco-love@telenet.be

Bouckhuyt Siebe

Trainer U9 Gew. 0468 33 28 08 siebebouckhuyt@gmail.com

De Soete Christophe

Afgevaardigde 0498 86 93 82 christophe.de.soete@hotmail.com

Depauw Pieter

Afgevaardigde 0476 60 19 27 pieter_depauw@merck.com

Osaer Francis

Afgevaardigde 0472 01 58 33 francis.osaer@telenet.be

De Cock Peter

Trainer U9 Gew. 0494 03 68 36 peter.de.cock9@telenet.be
suggesties
Tips

Trainingen:

Dinsdag: 17.45 - 19.00 uur Donderdag: 17.45 - 19.00 uur Wedstrijden: Prov C - Zaterdag om 14.00 uur - terrein B Prov H - Zaterdag om 14.00 uur - terrein B Gew. R - Zaterdag om 14.00 uur - terrein D

Alle ingezonden

wedstrijdverslagen

kan je nalezen in

WEEKBLAD

VRIJ MALDEGEM